خانه سرامیک

نمایش 124 از 52 محصولات

مرتب سازی :
فیلتر محصولات نمایش 1 - 24 از 52 نتایج

قیمت

مرتب شده بر اساس

رنگ

نوع لعاب

شیرآلات هانس گروهه

خانه سرامیک عرضه کننده شیرالات هانس گروهه ، نماینده ی رسمی و معتبر این شرکت آلمانی در ایران میباشد . شیر  و بیش از 30 سال سابقه ی درخشان در این زمینه دارد.

شیرالات هانس گروهه یکی بهترین برندهای آلمانی است که در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و به لحاظ کیفیت میتوان گفت حرف اول را در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمانی میزند ، محصولات این شرکت چندین جایزه طراحی دریافت کرده اند.

تا سال ۲۰۱۷، هانس گروهه که قدمت بیشتری نیز دارد بیش از ۱/۱ میلیارد دلار از فروش محصولات خود درآمد کسب کرده و بیش از ۳۷ شعبه در سرتاسر دنیا داشته است . بیش از پنج هزار نفر برای هانس گروهه کار می‌کنند که ۶۰ درصد آن‌ها در خاک آلمان مشغول به کارند .

هانس گروهه با تولید شیرالات آشپزخانه و حمام خیره کننده ، تجارت خود را توسعه داده است . تمرکز اصلی این شرکت در ابتدا ایجاد و طراحی شیرالات حمام بود ، اما دانش و تخصص خود را در سیستم های آب گسترش داده که شیرالات آشپزخانه را نیز شامل می شود .

این مجموعه  تلاش دارد تا بهترین و باکیفیت ترین شیرآلات آشپزخانه ، دوش حمام ، شیرآلات ظرفشویی ، انواع سینک ، شیرآلات توکار ، شیرآلات روکار را در مدلهای متنوع ، ارائه دهد .

شیرآلات هانس گروهه آلمان با بهره گیری از خالص ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه همچون شمش برنج و قطعات منحصر بفرد سیلیکونی و … توانسته علاوه بر خلق طرح ها و دیزاین های خاص ، از کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار باشد . این برند آلمانی خاطرات خوبی را از خود به جای گذاشته و با گسترش واحد های تولیدی خود توانسته نیاز های بیشتری را پاسخ دهد .

برای خانه سرامیک ، نمایندگی شیرآلات هانی گروهه در تهران ارتقای رضایت مشتریان همواره یک ارزش اساسی بوده .

هانس گروهه برندی است که شامل انواع شیرآلات بهداشتی اعم از شیرهای ظرفشویی ، شیرهای روشویی ، شیر های توالت و حمام و انواع سردوش و فلاش تانک و روشویی و موارد دیگر هم میباشد .

هانس گروهه در تاریخ خود حدود ۲۵۰۰ حق اختراع را ثبت کرده است . بیشتر سهام این شرکت امروزه در اختیار یک گروه آمریکایی است و مقداری از مالکیت نیز همچنان در اختیار خانواده کلاوس گروهه (فرزند هانس گروهه و برادر ناتنی فردریچ) قرار دارد .

قیمت شیرآلات هانس گروهه

خانه سرامیک  نمایندگی شیرآلات هانس گروهه در تهران برای جلب نظر و رضایت حداکثری مشتریان که برایشان قیمتها عنصری تاثیر گذار در خرید محصول میباشد بازه قیمتی نسبتا متنوعی را برای دوستداران خود در نظر گرفته که بر روی سایت و به روز شده قرار دارد  ، شیرالات هانس گروهه محصولات متمایز با قابلیتهای متنوع وظواهری زیبا میباشد.

شیرالات هانس گروهه حافظ منافع شما

شیرالات هانس گروهه تا 60 درصد از هدر رفتن آب جلوگیری میکند که این امر با استفاده از تکنولوژیهایی مانند EcoSmart  و AirFlow  میسر می شود . شیرالات هانس گروهه در صرفه جویی در مصرف آب ، انرژی ومنابع ارزشمند زمین به ما کمک میکند و به عنوان یک ویژگی ممتاز در آشپزخانه خودنمایی میکند .