خانه سرامیک

نمایش 124 از 339 محصولات

مرتب سازی :
فیلتر محصولات نمایش 1 - 24 از 339 نتایج

قیمت

مرتب شده بر اساس

رنگ

نوع لعاب

شیرآلات توکار کلار

خانه سرامیک نمایندگی شیرالات کلار در تهران به عنوان یکی از برترین برندهای شیرالات روکار و شیرالات روکار در سالهای اخیر توانسته با تولید محصولات رقابتی به لحاظ کیفیت و طرح جایگاه خوبی میان مصرف کنندگان پیدا کند و همچنین در طول سال های  فعالیت خود توانسته جوایز بین المللی و استاندار های فراوانی کسب کند و همچنین کیفیت محصولات را الگوی خود در حوزه تولید  شیرآلات توکار کلار قرار داده است

شیرآلات کلار از مواد مرغوب و با کیفیت تهیه شده که از جمله مهمترین ویژگی این شیرآلات میباشد که همین امر باعث برتری این برند نسبت به برند های فعال در بازار شده است .  همچنین شیرآلات توکارکلار دارای ضمانت نامه مادام العمر میباشد زیرا مدیران این برند معتبر اعتقاد دارند شیرآلات  توکار کلار انقدر مرغوب و با کیفیت هستند که در موارد نادری نیازمند خدمات پس از فروش میباشد .

همانطور که میدانید قدرت خورندگی آب و رسوب موجود در آن باعث کم شدن میزان طول عمر شیرالات میشود  یکی از نگرانی های خریدارن شیرآلات با کیفیت بودن و مرغوب بودن این محصولات است . ازاینرو برای تولید شیرآلات با کیفیت و مرغوب استفاده از فناوری و مواد با کیفیت ضروی میباشد .

انواع شیرآلات توکار کلار

شیرآلات توکار کلار در مدل های متنوعی تولید شده است که عبارت اند از:

  • محصولات کلاسیک توکار کلار و محصولات لاکچری توکار کلار
  • شیرآلات کلاسیک توکار کلار و شیرآلات لاکچری توکار کلار

هردو گروه از شیرآلات توکارکلار شامل محصولات توالت روشویی و دوش توکارهستند که عبارتند از : دوش های توکار کلاسیک دارای قاب محافظ ، شیر های توکار داخل باکس ، شیر های توکار کلاسیک دارای قاب محافظ ، شیرهای توکار کلاسیک خارج باکس  لوازم روشویی توکار دوش های توکار لاکچری  شیرهای روشویی فلت و…… که از مواد اولیه ضد زنگ و مس ساخته شده است. .

کارتریج های بکار رفته در  این مجموعه شیرالات نیز ساخت شرکت اروپایی کروکس و پرلاتورها نیز تولید کمپانی نئوپرل سوئیس هستند که تمامی این موارد به خوبی نشان دهنده این است که  شیرآلات توکار کلار از باکیفیت ترین مواد اولیه تولید می شوند و تا 40 میکرون آبکاری شده اند

قیمت شیرآلات توکار کلار

میتوان گفت شیرالات کلار با توجه با کیفیت بالایی که دارند و جزو شیرآلات اروپایی محسوب میشوند اما از قیمت مناسبی نسبت به  شیرآلات موجود در بازار برخوردار هستند . با توجه به شرایط بازار و سیاست های حمایت از مصرف کنند برند کلار، تولید کننده شیرالات توکار کلار می توان گفت قیمت های شیرالات کلار نسبت به محصولات تولید داخل بالاتر اما به نسبت کیفیت این محصولات بسیار مقرون به صرفه میباشد .