خانه سرامیک

نمایش همه 19 محصولات

مرتب سازی :
فیلتر محصولات نمایش همه 19 نتایج

قیمت

مرتب شده بر اساس

سایز

رنگ

نوع لعاب

سرامیک راک

سرامیک راک در صنعت کاشی و سرامیک ، سومین جایگاه از برترین برندهای تولید کننده کاشی و سرامیک را به خود اختصاص داده .  سرامیک راک برندی با سابقه و بین الملی در این عرصه میباشد . سرامیک راک از سال 1384 آغاز به کار کرده و با استفاده از ابزار آلات به روز که باعث  افزایش و بهره وری  و تولید محصولی با کیفیت  و درجه یک همچون سرامیک های پرسلان و لعاب دار و گرانتی نقش پرنگی در صنعت سرامیک داشته است .

سرامیک راک تولیدکننده سرامیک های درجه یک و پرسلان در ابعاد مختلف 100*300، 240*120، 120*60 ، 60*60 میباشد .

معمولا از ابعاد مختلفی برای پوشش های کف استفاده میشود . سرامیک راک  در ابعاد 240*120 و 120*60انتخاب  مناسبی برای کف مکانهای با وسعت زیاد میباشد .

سرامیک ها یکی از عناصری است که در زیبا سازی دکوراسیون ها نقش  بسیار مهمی ایفا میکند .

سرامیک های تولیدی مجموعه راک با طرح های خارق العاده و دیگرویژگی هایی همچون کیفیت مناسب  ماندگاری مطلوب  استحکام و دوام بالا سهولت در تمیزی و بسیاری از عوامل دیگر برای استفاده به عنوان پوشش کف استفاده میشود .

مصارف سرامیک راک در کف در آشپزخانه

استفاده ازسرامیک های راک  در فضای آشپزخانه علاوه بر زیبایی وجذابیت دکوراسیون آشپزخانه از آسیب دیدگی ها ناشی از  شستوشو و  تمیزی که میتواند فضا را زشت و زننده نشان دهد جلوگیری میکند . و همچنین استفاده  دیگر این محصولات استفاده آنها  در فضای بین کابینتی است که بسیار اید ال و مناسب است و از از آسیب دیدگی ها ناشی از پخت و پز و یا شستشو  زیاد جلوگیری میکند .

سرویس بهداشتی

سرامیک راک برای سرویس های بهداشتی محصولاتی با کیفیت و مرغوب تولید کرده که از ویژگی های این سرامیک های میتوان به ، مقاومت بالا ، استحکام و دوام مناسب ، رنگ و طرح ایده آل و مرغوب ، ابعاد مناسب اشاره کرد همچین این سرامیک ها با جذب آب صفر از نفوذ آب کاملا جلوگیری میکند .

در این فضا معمولا  با توجه به نور محیط از سرامیک های تک رنگ و یا سرامیک هایی با طرح و رنگ های گوگون استفاده میکنند .

نمای ساختمان

سرامیک هایی که برای نماهای ساختمان ها و منازل استفاده میشود به دلیل تماس مستقیم با سرما و گرمای شدید باید از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد که سرامیک های مجموعه تولیدی راک این نیاز ها را برطرف کرده واز شکستگی  و آسیب های  شدید ناشی از سرما و گرمای زیاد جلوگیری  میکند

آب یکی از عوامل دیگری است که به مرور زمان باعث از بین رفتن و ترک برداشتن سرامیک ها میشود که این موضوع در سرامیک های راک نیز  برطرف شده و نفوذپذیری آب  در این محصولات  عملا صفر میباشد

بیمارستان ها

در استفاده از سرامیک ها در فضای بیمارستان بسیار باید دقت کرد زیرا این محیط ها در معرض مواد ضدعفونی و شویندهای بسیار  قوی قرار دارند . مجموعه تولیدی راک سرامیک هایی لعابداری با کیفیت و مقاومت بالایی تولید کرده  است که این نگرانی ها را برطرف میکند استفاده از  رنگ های آرامش بخش و ملایم تاثیرات مثبتی در روحیه مراجعین و بیماران خواهد داشت که سرامیک راک با بهره گیری از طرهای خارق العاده و زیبا این نیاز را نیز همچنین برطرف میکند .

قیمت سرامیک راک

قیمت همیشه به عنوان یک عنصر تاثیر گذار در خرید و جلب رضایت و نظر مشتریان نقش ایفا میکند مجموعه  سرامیک راک با توجه به درجه بندی های محصول و تنوع در طرح  و رنگ بازه قیمتی نسبتا متنوعی را برای دوستداران خود در نظر گرفته که بر روی سایت و به روز شده قرار دارد.