خانه سرامیک

نمایش 124 از 33 محصولات

مرتب سازی :
فیلتر محصولات نمایش 1 - 24 از 33 نتایج

قیمت

مرتب شده بر اساس

سایز

رنگ

نوع لعاب

سرامیک اسلب پالرمو پلاس به دلیل ظاهر شیک، حداقل تعداد اتصالات و یکپارچگی کلی، انتخاب محبوبی در میان معماران می باشد. اندازه بزرگ آن‌ را برای ایجاد جلوه بصری در فضاهای تجاری و افزودن حسی مدرن به هر طراحی ایده‌آل می‌کند. علاوه بر این، ضخامت نازک صفحات سرامیکی آنها را به گزینه ای عالی برای پروژه های نوسازی تبدیل می کند.

این اسلب ها را می توان با طیف گسترده ای از جلوه های ویژه مانند پرداخت مات و براق، رنگ های فلزی و رگه هایی با ظاهر طبیعی تولید کرد. این جلوه ها، همراه با توانایی تقلید ظاهر مواد دیگر مانند سنگ یا چوب، اسلب های سرامیکی را به انتخابی همه کاره و از نظر بصری خیره کننده برای کفپوش تبدیل می کند.

سرامیک های اسلب پالرمو پلاس به دلیل کیفیت و زیبایی بالا اغلب در پروژه های لوکس مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. در طراحی داخلی مدرن، استفاده از ورق های اسلب بزرگ به جای کاشی های کوچکتر رایج شده است. این به ایجاد حس یکپارچگی کمک می کند و حسی از پیچیدگی را به فضا می بخشد.

اسلب های سرامیکی همچنین به عنوان گزینه ای مقرون به صرفه برای نما و کف ساختمان ها شناخته شده اند. کلمه “اسلب” به یک ورق، تخته یا سطح وسیع اشاره دارد و اسلب های سرامیکی صرفاً سرامیک هایی با اندازه بزرگ هستند که به همین ترتیب مورد استفاده قرار می گیرند. آنها یک انتخاب عملی و زیبایی شناختی برای کاربردهای مختلف هستند و می توانند حس لوکس بودن را به هر فضایی اضافه کنند.

نحوه تولید سرامیک اسلب پالرمو پلاس

اسلب در صنعت سرایمک به معنی برشی از سرامیک است که طول و عرض بیشتر و نقش های زیبا و جداب تری نسبت به کاشی و سرامیک های رایج امروزه دارد. ابعاده این سرامیک ها بستگی به کاربرد انها دارد
امروزه تولید سرامیک های اسلب با استفاده از دستگاه های پیشرفته و ابزارآلات منحصر به فرد صورت میگیرد که پیشرفتی نوین در صنعت سرامیک و کاشی محسوب میگردد. ابعاد بزرگ سرامیک های اسلب پالرمو پلاس باعث شده تا گزینه مناسبی به جای سنگ برای پروژهای لوکس و بزرگ نوسازی و نماسازی مکان های تجاری، مسکونی و اداری باشد .
یکدستی و زیبایی خارق العاده ای که سرامیک اسلب پالرمو پلاس به فضای داخلی میبخشد باعث چشم نواز تر شدن طراحی های امروزه معماری گردیده است.
جلوه دادن به سرامیک اسلب پالرمو پلاس مثل ایجاد رگه در بدنه ، مات و یا براق بودن آنها و همچنین با الهام گرفتن از طبیعت این سرامیک ها بسیار خیره کننده و زیبا شده و نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند

کاربرد سرامیک اسلب پالرمو پلاس

با توجه به ابعاد بزرگ این سرامیک ها میتوان از آنها در مکانهای مختلف و به منظور های متفاوتی استفاده کرد که باعث بهبود بصری در این فضاها از منظر زیبایی شناسی میگردد.استفاده از سرامیک اسلب پالرمو پلاس بر خلاف سایزهای کوچک کاشی و سرامیک باعث یکپارچه به نظر آمدن فضاها و در نتیجه ایجاد هارمونی میگردد که برای طراحان و معماران یکی از اصول اساسی میباشد. از این سرامیک ها در فضای داخلی ساختمان از جمله ورودی ساختمان ها،کف سالن های پذیرایی،سرویس های بهداشتی، لابی ساختمان ها، دیوار های شومینه و آسانسورها، فضای پشت تلویزیوون، در مراکز تجاری و اداری لوکس استفاده میشود.همچنین ابعاد بزرگ سرامیک اسلب پالرمو پلاس به کاشی کاران این اجازه را میدهد که با استفاده از دستگاههای برش سرامیک این اسلبها را به قطعات کوچکترتبدیل و در فضاهای مورد نیاز استفاده کنند.

مزایا و ویژگی های سرامیک اسلب پالرمو پلاس

سرامیک های اسلب مجموعه پالرمو بسیار سخت میباشد و به آنها این امکان را میدهد که تحت در برخورد با اجسام تیز به هیچ عنوان خراشیده نمیگردد مگر اینکه با چاقوهای سرامیکی بخواهید آنها را خراش دهید.
سرامیک های اسلب این مجموعه به هیچ عنوان مایعات را جذب نمیکند وضد لک میباشد در ضمن این اسلب ها ضد اسید میباشد و پس از ریختن مواد اسیدی مثل آبلیمو و سرکه اثری از آن به جای نمی ماند.
این اسلب ها به راحتی تمیز میگردند و کاملا بهداشتی میباشند
در زمان آتش سوزی این سرامیک ها از خود گازهای سمی تولید نمیکنند
از این سرامیک ها میتوان با خیال آسوده در مکان هایی که امکان لغزش وجود دارد استفاده کرد چرا که این سرامیک ها ضد لغزش تولید میگردد.
با توجه به مقاومتی که در برابر سرما و یخبندان دارند این اسلب ها به عنوان یک گزینه مناسب برای استفاده در نمای ساختمان ها در نظر گرفته میشود.
یکی از موارد مهم در انتخاب سرامیک های اسلب عدم تغییر رنگ پس از استفاده میباشند و میتوانید مطمن باشید که رنگ این سرامیک ها در برابر عوامل جوی مانند نور خورشید تغییر نکرده و ثبات رنگ دارند.
سرامیک اسلب پالرمو پلاس در ابعاد بزرگ و ضخامت کم با زیبایی چشم نوازی باعث طراحی های مدرن و هارمونیک توسط معماران امروزی شده است.
در سال های اخیر سرامیک اسلب به دلیل ابعاد بزرگ باعث نواوری در متریال های معماری و ساختمانی همچون گلدان ها، روشویی ها و کانتر های آشپزخانه شده اند و به دلیل بافت و طرح های منحصر به فردی که دارند جایگزین بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به جای استفاده از سنگ های طبیعی میباشند.

قیمت سرامیک اسلب پالرمو پلاس

همواره قیمت به عنوان یکی از اساسی ترین عناصر در تصمیم گیری در خرید میباشد.مجموعه تولیدی پالرمو به منظور افزایش رضایت خریداران بازه قیمتی مناسبی برای این دسته از محصولات در نظر گرفته و با توجه به قیمت بالای سنگ های طبیعی اسلب سرامیک پالرمو به یکی از مقرون به صرفه ترین متریال های ساختمانی جایگزین سنگ طبیعی محسوب میشود.