تماس با ما

021-22537733

سرامیک

سرامیک

لیست قیمت خرید سرامیک در طرح ها و سایز های متنوع برندهای نوین سرام، پالرمو، سرامیک راک و سایر برند ها. در ادامه میتوانید محصول مدنظر خود را انتخاب نمایید و همچنین با مطالعه راهنمای خرید و نصب آن میتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

ادامه توضیحات

راهنمای خرید و نصب سرامیک

خرید سرامیک مناسب برای خانه شما می تواند یک کار چالش برانگیز باشد، اما با کمی راهنمایی و در نظر گرفتن نکاتی خاص، می توانید بهترین انتخاب سرامیک را برای فضای خود داشته باشید.

در انتخاب کاشی و سرامیک برای خانه باید به چند نکته توجه کنید:

محل اجرا: محلی که سرامیک در آن نصب خواهد شد را در نظر بگیرید. سرامیک ها در مکان های پرتردد مانند ورودی ها و آشپزخانه ها باید بادوام و مقاوم در برابر لغزش باشند. حمام ها و دوش ها باید کاشی هایی داشته باشند که تمیز کردن و نگهداری آنها آسان باشد.

جنس: کاشی و سرامیک از خاک رس ساخته شده است که در دمای بالا پخته می شود. انواع مختلفی از کاشی‌ های سرامیکی از جمله کاشی‌ های چینی و معدنی وجود دارد که نسبت به کاشی‌ های سرامیک استاندارد چگالی و دوام بیشتری دارند. تصمیم بگیرید که کدام نوع سرامیک برای نیازهای شما بهترین است.

اندازه و ابعاد: سرامیک ها در اندازه‌ ها و شکل‌ های مختلف وجود دارند. اندازه سرامیک را نسبت به اندازه اتاق و ظاهر مطلوب فضای تمام شده در نظر بگیرید.

رنگ و طرح: سرامیک در طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح ها موجود است. رنگ و طرحی را انتخاب کنید که زیبایی شناسی کلی خانه شما را تکمیل کند.

هماهنگی با محیط: هنگام انتخاب سرامیک برای اتاق، ایده خوبی است که آنها را با سایر عناصر موجود در فضا مانند میز، کفپوش و کابینت هماهنگ کنید. این به ایجاد یک ظاهر منسجم و خوب در کل خانه کمک می کند.

کیفیت: به دنبال سرامیکی باشید که استانداردهای صنعتی را برای استحکام، مقاومت در برابر لغزش و جذب آب رعایت می‌کنند. همیشه قبل از خرید کیفیت محصول را بررسی کنید، حتما مشخصات محصول را مطالعه کنید.

قیمت: بودجه خود را در نظر بگیرید و سرامیکی را انتخاب کنید که در محدوده قیمت شما قرار می گیرند. قیمت محصولات مختلف را مقایسه کنید و در صورت لزوم هزینه نصب را نیز در نظر بگیرید.

نام تجاری و تامین کننده: درباره برند و تامین کننده سرامیک که علاقه مند به خرید آنها هستید تحقیق کنید. به دنبال شرکتی با شهرت و سابقه تولید سرامیک با کیفیت باشید و همچنین سعی کنید گزینه خرید از برندهای داخلی یا وارداتی را درنظر داشته باشید و این بستگی به ترجیح و بودجه شما دارد.

با در نظر گرفتن این عوامل و در نظر گرفتن دقیق گزینه های خود، می توانید کاشی و سرامیک مناسب برای خانه خود را بیابید.

نصب و نگهداری سرامیک

نصاب: نحوه نصب سرامیک بسیار مهم است و بهتراست حتماً یک نصاب حرفه ای استخدام نمایید.

دوغاب: نوع دوغاب استفاده شده بین سرامیک نیز می تواند در ظاهر کلی نصب سرامیک شما نقش داشته باشد. دوغابی را انتخاب کنید که مکمل سرامیک باشد و برای محافظت از آن در برابر لکه شدن از درزگیر استفاده کنید.

نگهداری و دوام: سرامیک نیاز به تمیز کردن و مراقبت منظم دارد. هنگام انتخاب خود، دوام و سهولت نگهداری را در نظر بگیرید. سرامیک های لعابدار و صیقلی در برابر لکه‌ها مقاوم‌ تر هستند و نیاز به نگهداری کمتری دارند.

مشاهده محصولات
مشاهده محصولات